Śledź naszego bloga i bądź na bieżąco ze swiata piłki nożnej. Zostań z nami na dłuzej!

Opublikowany: 2024-04-30 02:21:54pm

🏆 Świętokrzyska Klasa B - 16 kolejka - wiosna 2023/24
📅 Niedziela 28. 04. 2024 godz. 11:00
🏠 Jędrzejów, ul. Sportowa 1

W 16 kolejce świętokrzyskiej klasy B, Naprzód Jędrzejów remisuje na własnym stadionie z GKS Solec-Zdrój 3:3. Gospodarze w tym meczu trzy razy wychodzili na prowadzenie ale niestety nie udało się wygrać tego spotkania. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem gości, zdobył Arkadiusz Przeździk. Już po 3 minutach mieliśmy remis a bramkę dla Solca, strzałem głową zdobył Łukasz Krzemiński. W 31 minucie Naprzód wykonywał rzut wolny w okolicach pola karnego gości. Po dośrodkowaniu i uderzeniu głową naszego zawodnika, piłka dobiła się od słupka a z dobitką pośpieszył Adrian Łata wyprowadzając jędrzejowian na ponowne prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Piłkarze GKSu, do ponownego remisu, doprowadzili w 61 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, golkipera Naprzodu Karola Mignano, pokonał wprowadzony po przerwie Kacper Kapusta. Trzecią bramkę dla czarno-żółtych, mocnym i precyzyjnym strzałem z dystansu zdobył Jakub Bartocha. Goście wyrównali w 83 minucie wykorzystując rzut karny. W końcówce spotkania było jeszcze wiele emocji i sytuacji bramkowych dla jednej i drugiej drużyny ale nikomu nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyć. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem ale niedosyt pozostaje, bo mogliśmy ten mecz wygrać.
Naprzód Jędrzejów po 16 kolejkach zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów. W następnej kolejce gramy na wyjeździe z MGTS Działoszyce. Mecz odbędzie się w Niedzielę 5 maja o godzinie 11:00. Zapraszamy do kibicowania.
🏃‍♂ zagraliśmy w składzie: Karol Mignano (br), Dominik Pak (46' Patryk Smorąg), Kacper Żabka (46' Jakub Bartocha), Jakub Chrzanowski, Sebastian Bugajski, Arkadiusz Przeździk, Jan Kwapisz, Paweł Kucharczyk (c) (84' Kamil Chróst), Maciej Schab, Bartłomiej Chróst (62' Mikołaj Kielesiński), Adrian Łata (80' Szymon Kośmider).

🙋 trener: Łukasz Mika

➡ Naprzód II Jędrzejów - GKS Solec-Zdrój 3:3 (2:1)
⚽ Arkadiusz Przeździk
⚽ Adrian Łata
⚽ Jakub Bartocha

📷 Zdjęcia z meczu wkrótce dostępne w naszej galerii: zakładka II Drużyna, a także na naszym fanpagu: Naprzód Jędrzejów - Fotografia Radosław Piasecki

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

#kroknaprzód #naprzódjędrzejów #jędrzejowskaakademiapiłkarskanaprzód #klasaokregowa

🤝 Nasi Partnerzy Strategiczni 🤝
Miasto Jędrzejów, Naomi, Palmix Trade, MARTOM - Producent drzwi, TIGMA-BUD, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, Vanstar, R&M ALUFASADY Sp. z o.o., Anmar, Vanpur, Siłownia Fitness Poweriron, Salon Laar, Matejko Bud, Bossfor Foodconcept, Elenco, Sanitar, Enea, Baseny Tropikalne Binkowski Resort, Galeria Sekunda